HYMNUS AGENCY

Vítejte na stránkách amatérské privátní agentury

Statistika

AKTUALITY

Máme tu po roce druhý ročník AGU CUPU a my  jsme opět u toho. Jednak se podílíme na promotion a také na zajištění zázemí turnaje.
V dubnu se uskuteční v Lukách n. Jihlavou volejbalový turnaj APRIL cup. VT AGU nás požádal o organizační zabezpečení tohoto turnaje. Naše agentura připravuje rovněž grafiku pozvánky a diplomů pro jednotlivé účastníky.
Na začátku nového roku 2012 realizujeme pro hudební uskupení PaLaS grafiku na vizitky.
V říjnu naše agentura připravila dárkový poukaz pro klienta pí. Šustrovou a dále pracujeme jako mediální partner na výročním koncertu kapely Žufan.
Sice se blíží konec prázdnin, naše agentura však nelení a pracuje na dalších zakázkách. Volejbalisté z Luk nás požadáli o zhotovení plakátů, diplomů a poukázek na turnaj AGU Cup. Dále připravujeme pozvánku na třídní sraz absolventů ZŠ Luka.
Venku jsou teplé dny a lidi rádi posedávají v restauracích a hospůdkách, proto neváhejte a oslovte nás a my Vám rádi vypracujeme pozvánky na nejrůznější srazy a setkání(viz. ilustrační snímek), nadále pracujeme na pozvánkách na narozeniny(podrobněji v sekci Reference)
V současné době realizujeme tvorbu a správu nového webu pro TJ Sokol Luka nad Jihlavou a zároveň jsme nachystali pozvánky pro volejbalový tým AGU.
Blíží se nám pálení čarodějnic a tak chystáme pro naše zákazníky různé stylové pozvánky pro známé a přátelé. Neváhejte nás kontaktovat. Společně navrhneme grafiku dle Vašeho přání.

Blíží se nám svátek zamilovaných a tak nabízíme pro naše zákazníky speciální nabídku v podobě dárkových poukázek či přáníček.

Ročník 1951 z Puklic oslovil naši agenturu s žádostí o vytvoření pozvánky na sraz "šedesátníků".
1  
2  
 
Děkujeme za návštěvu!